SMF aktyviai ruošiasi Karjeros dienoms


Rugsėjo 27 d. Socialinių mokslų fakultete buvo pradėtas kurti filmukas, kuriame bus pristatyti dešimt KU SMF absolventų, baigusių skirtingas studijų programas.

Šio video premjera įvyks spalio 13 d., SMF, Karjeros dienų metu. Renginio metu universiteto miestelyje ir fakultetuose vyks studentų susitikimai su Alumni. Apsilankyti kviečiami ir moksleiviai.

Video tikslas – pristatyti glaustą informaciją apie SMF Alumni ir pateikti sėkmingos karjeros pavyzdžius ,pristatant, daug pasiekusius ir visuomenėje žinomus, SMF absolventus.

14489509_1234089439975393_1745583006_o

,,Esu maloniai nustebusi, kiek entuziastingų ir talentingų Klaipėdos universiteto absolventų dirba gerą vardą turinčiose bendrovėse ir įstaigose. Ir visus juos vienija reiklumas sau, nuolatinis tobulėjimas bei meilė savo studijų miestui“, – sakė filmuko redaktorė, dėstytoja Giedrė Vaičekauskienė.

Filmukas bus sumontuotas KU Medijų laboratorijoje. Kūrybinė grupė: redaktorė Giedrė Vaičekauskienė, operatorius Vasilijus Bortnikas, montažo režisierius Vidas Valinčius. Filmavimuose dalyvavo ir studentai – SNŽU15 grupė (antrakursiai žurnalistai).

Iki susitikimo per Karjeros dienas!

Parengė: Gabrielė Ruočkutė, antro kurso Žurnalistikos programos studentė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: