Dirbti namuose – realu


Roxie Rampage nuotr. iš Flickr, CC

Roxie Rampage nuotr. iš Flickr, CC

Darbas namuose vis labiau populiarėja Lietuvoje. Galime įžvelgti gana daug privalumų dirbant namuose kompiuteriu. Pagrindiniai darbo namuose privalumai būtų savo asmeninio laiko taupymas, nes nebereikia gaišti laiko kamščiuose pakeliui į darbą ir iš jo, ir finansiniai privalumai – mūsų išlaidos kurui taip pat sumažėja. Nors galimybių dirbti namuose pasirinkimas iš pirmo žvigsnio gali atrodyti gana ribotas, tačiau taip tikrai nėra, nes darbas internete yra labai skirtingas. Naudodamiesi finansinių patarimų kompanijos tinklapiu bankrate.com informacija,  apžvelkime bent keletą pozicijų, kurias darbdaviai siūlo, kaip galimybes dirbti, neišeinant iš namų.

Virtualus asistentas

Ši sritis yra labai plati, nes jūs galite dirbti įmonei, kuri ieško žmonių, galinčių klientui suteikti pagalbą virtualiu būdu. Taip pat jūs galite sukurti savo virtualios pagalbos centrą. Jei vis dėlto rinksitės darbą įmonėje, greičiausiai tai bus gana nedidelė įmonė, kuriai nereikia darbuotojų, dirbančių visą darbo dieną.

Vertėjas

Šis darbas skirtas tiems, kurie labai gerai moka bent dvi kalbas. Kuo daugiau kalbų mokėsite, tuo daugiau turėsite perspektyvų šioje srityje. Galėsite versti dalykinius ir teisinius dokumentus, rašyti pranešimus, ataskaitas, tvarkyti dalykinę korespondenciją, surinkti, apdoroti ir pateikti reikiamą informaciją reikiama kalba.

Programuotojas

Informacinių technologijų specialistams darbas kompiuteriu namuose yra ypač populiarus. Virtualūs programuotojai, dizaineriai dažnai kuria, prižiūri bendrovių interneto ir elektroninės prekybos svetaines ir atlieka panašias užduotis. Taupant įmonės pinigus, dažnai IT srityje įmonė net neturi biuro, o visi darbuotojai dirba virtualiai.

Skambučių centro atstovas

Dažnai skambučių centro įmonė priima darbuotojus, kurie gali dirbti namuose. Jums reikia konsultuoti ir suteikti visą reikiamą informaciją klientui telefonu. Jūsų darbo aplinka turėtų būti rami ir tyli, kad neblaškytų nei jūsų nei kliento dėmesio, todėl jei jūs dirbsite namuose augindami mažus vaikus, kurie bėgios aplink jus ir kels triukšmą, tai jums tikrai trukdys ir neleis savo darbo atlikti tinkamai.

Techninių gedimų registravimo specialistas

Skambučių centrai taip pat samdo techninių gedimų registravimo specialistus dirbti nuotoliniu būdu. Jums reikėtų priimti ir registruoti informaciją apie gedimus ir avarijas įmonės padaliniuose bei operatyviai ją perduoti atsakingiems asmenims ar aptarnaujančioms kompanijoms.

Tekstų rinkėjas

Viskas ko jums reikia, norint dirbti šį darbą yra puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, greitas teksto rinkimas, taisyklingai rašyti lietuvių ar kita kalba, turėti kompiuterį ir internetą namuose. Jūsų darbo pobūdis bus teksto rinkimas ir redagavimass, talpinimas internete, informacijos paieška internete, informcijos suvedimas į duomenų bazes ir pan.

Kaip matote, dirbti namuose gali ir labai daug žinių sukaupę savo srities specialistai ir ne tiek daug patirties turintys žmonės, nes pasirinkimas yra pakankamai įvairus. Taigi jeigu norite dirbti jaukioje aplinkoje, laisvai pasirenkant darbo valandas, taupant savo laiką ir finansus, tikriausiai butų verta pamąstyti apie darbą namuose.

Dovilė Vindigienė, GDIF13101 grupė

Comments

  1. D.S. says:

    Labai pasigedau esminės, nenurodytos funkcijos – tekstų kūrėjas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: