„Auksinės burės“ – sugrįžta!


Kovo 9 dieną bus paskelbti "Auksinių burių 2016" verti nominantai. J. Banienės nuotr.

Kovo 9 dieną bus paskelbti “Auksinių burių 2016“ verti nominantai. J. Banienės nuotr.

Jau trečią kartą Klaipėdos universitete vyks kasmetė studentų ir dėstytojų apdovanojimų ceremonija „Auksinės burės“. 2016 metų kovo 9 dieną Klaipėdos universiteto Aula lauks renginio dalyvių, šventės organizatorių, svečių ir visų, besidominčių akademine veikla. Ceremonija organizuojama, norint pagerbti studentus bei dėstytojus, kurie aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bet ir visuomeninėje veikloje.

Kanditatūrų šių metų apdovanojimams buvo sulaukta kaip niekad daug. Todėl komisija atrinko po tris, jos nuomone, geriausius pretendentus kiekvienai nominacijai. Šių metų garbaus renginio komisiją sudaro tokie nusipelnę žmonės, kaip Klaipėdos universiteto Studijų prorektorius prof. dr. Kęstutis Dučinskas, Sporto klubo pirmininkė doc. dr. Genovaitė Avižonienė, Studentų reikalų skyriaus vedėjas Darius Rekis, Klaipėdos universiteto studentų sąjungos prezidentė Živilė Krikštaponytė, Aktyvaus Laisvalaikio Leidimo „Efektas“ narė Evelina Sederevičiūtė, Klaipėdos universiteto mišraus choro “Pajūrio aidos“ meno vadovas doc. Algirdas Šumskis ir Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų koordinatorė Jurgita Činauskaitė – Cetiner. „Auksinės burės“ jau trečiąkart renka dešimt pačių geriausių tokiose nominacijose, kaip „Metų organizacija“, „Metų renginys“, „Metų projektas“, „Metų iniciatyva“, „Metų atradimas“, „Metų savanoris“, „Metų pavyzdys“, „Universiteto siela“, „Universiteto laimėjimas“ bei „Padėkos nominacija“.

Pagrindinis šios ceremonijos iniciatorius yra Klaipėdos universiteto laisvalaikio paslaugų centro veiklos koordinatorius Darius Rekis. Šio, kupino idėjų žmogaus, dėka, Klaipėdos universitetas turi galimybę kasmet paminėti ir paskatinti jaunus, akademinėje ir visuomeninėje veikloje dalyvaujančius žmones ir toliau tobulėti, kurti ir būti pavyzdžiu kitiems.

Klaipėdos universieto Socialinių mokslų fakultetui šių metų apdovanojimų ceremonija taip pat labai svarbi. Tarp pretendentų į nominacijas „Metų savanoris“ ir „Universiteto siela“ pateko du iniciatyvūs, veiklūs ir kūrybingi vaikinai, tai Laurynas Jovaišas ir Vainius Zakarauskas. Abu studentai aktyviai prisideda prie įvairiausių labdaros akcijų organizavimo ir realizavimo, skatina studentus dalyvauti įvairiose konferencijose seminaruose ir renginiuose, organizuojamose ne tik paties universiteto, bet ir miesto mastu. Laurynas dar yra ir socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės pirmininkas, tačiau jau bebaigiantis savo pirmininkavimo kadenciją.

Tarp pretendentų nominacijai „Metų projektas“ tvirtas pozicijas turi Komunikacijų katedros vykdytas projektas, kurio metu sukurtas dokumentinis filmas apie Raganų kalną Juodkrantėje. Filmas buvo kuriamas tarptautiniam kino festivaliui „The BEA Festival of Media Arts“. Rugsėjo 10-30 dienomis prof. Frankas Barnas (JAV) kartu su Klaipėdos universiteto žurnalistikos studentais ir Komunikacijų katedros dėstytojais bei darbuotojais kūrė dokumentinį filmą apie Raganų kalną Juodkrantėje. Studentų kurtą filmą “Behinde the Scenes” galite peržiūrėti čia.

Tarp pretendentų „Metų savanorio“ nominacijai atrinkta socialinių mokslų fakulteto siūloma kandidatė  Samanta Savickaitė. Sėkmingai studijuodama ir vykdydama mokslinę veiklą, studentė jau dvejus metus savanoriauja VšĮ. Šv. Pranciškaus onkologijos centre. Ji yra baigusi šios organizacijos savanorių rengimo programą ir kiekvieną savaitę prisideda prie svarbios organizacijos misijos įgyvendinimo – sunkiai sergančių ligonių psichologinio konsultavimo. Nuo 2015 m. kovo mėn. iki birželio mėn. studentė su moksliniu vadovu vykdė Lietuvos mokslo tarybos patvirtintą projektą “Psichosocialinių paslaugų personalizavimo galimybės onkologiniams ligoniams stiprinant NVO ir valstybės bendradarbiavimą Lietuvoje“ pagal priemonę „Studentų mokslinės veiklos skatinimas“.

Iki kovo 6 dienos kviečiame atiduoti savo balsus už geriausius. Juk galutiniame vertinime net 50 procentų balo sudarys auditorijos vertinimai, surinkti internetu.

Tikimės, kad ši graži tradicija ilgam išliks Klaipėdos universitete ir kad kiekvienas fakultetas kasmet  turės vis daugiau kandidatų į visas nominacijas. Juk nieko nėra smagiau, kai žmogus yra įvertinamas už savo darbus visuomenei.

Tad maloniai kviečiame visus pasidžiaugti kartu su apdovanotais nominantais, kurie bus įvardinti kovo 9 dieną, 16:00  KU Auloje (Herkaus Manto g. 84, Klaipėda).

Julija Banienė, SŽ-14 grupė

 

Trackbacks

  1. […] Tuo, kad tik prasidėjus kovo mėnesiui, universiteto bendruomenė su nekantrumu laukia vieno gražiausių, jau tradiciniu tapusiu, renginių „Auksinė burė“ Kovo 9 dieną Klaipėdos universiteto Auloje buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę ir didžiausio […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: