Krepšinio mėgėjų susitikimai tapę tradicija


krepsinis

Krepšinio mėgėjų treniruotė KU Socialinių mokslų fakultete. Manto KIjausko nuotr. 

Klaipėdos Universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentai sugalvojo netradicinį būdą atsipalaiduoti po paskaitų. Kiekvieną trečiadienį studentai organizuoja draugiškas krepšinio rungtynes. Ši idėja buvo įgyvendinta 2015-2016 metų rudens semestre ir pamažu susilaukia didesnio susidomėjimo. Vienas iš trečiadieninių krepšinio susibūrimo idėjos iniciatorių 22 metų geografijos antro kurso studentas Gabrielius Vilkauskas sutiko pasidalinti apie jos atsiradimo istoriją bei numatomas perspektyvas.

 

Meilė sportui paskatino imtis iniciatyvos

Pasak pašnekovo, pomėgį žaisti krepšinį jis turėjo nuo vaikystės. „Atvykęs studijuoti į Klaipėdą šio sporto neapleidau ir su draugais visada stengdavausi pažaisti krepšinį,“- pasakoja Gabrielius pridurdamas, kad lauke žaisti krepšinį pavykdavo tik esant geram orui, o fakulteto salė dažnai būdavo užimta. Pasak pašnekovo problemai sprendimas atsirado praėjusį rudenį, kai norinčių žaisti atsirado daugiau. Tuomet studentai nusprendė kreiptis pas SMF dekaną dėl galimybės gauti salę. Nuo 2015 metų rudens Socialinių mokslų fakulteto komanda nebesitreniruoja ir salėje atsirado laisvo laiko. „Pasikalbėjus su mūsų fakulteto dekanu prof. dr. Antanu Bučinsku, jis pritarė išreikštai iniciatyvai ir mums paskyrė laiką sportuoti“, – pasakoja Gabrielius.

Problemos dėl salės būklės

Sportininkus neramina Socialinių mokslų fakulteto salės būklė. Salei reikia kapitalinio remonto, daug kur parketo grindys yra deformuotos, tarpais grindų lentos nestabilios. Pasak G. Vilkausko, netolimoje ateityje reikėtų planuoti salės remontą ir pradėti ieškotis lėšų, nes salė yra aktyviai naudojama tiek stalo teniso treniruotėms, tiek teniso ir žinoma krepšinio. Salės remontas galėtų padėti sportininkams gerinti rezultatus, o treniruočių metu nebijoti dėl sužeidimų. Tačiau salės renovacija idėja yra menkai tikėtina, nes SMF netolimoj ateityje ketina keltis į kitas patalpas.

Treniruočių pobūdis

Paklaustas, kaip galima įvardinti trečiadieniais vykstančių treniruočių pobūdį, Gabrielius atviravo: „Daug kas priklauso nuo susirinkusiųjų skaičiaus. Dažniausia ateina pažaisti apie 9 – 10 studentų. Tokiu atveju būna daromos trys komandos, kurios tarpusavyje rungtyniauja. Treniruotės vyksta tiesiog savo malonumui ir kažkokio spaudimo nesijaučia iš šalies. Mums svarbiausia nesusižaloti ir smagiai praleisti laiką.“

Ateities perspektyvos

„Šiuo metu perspektyvos ir toliau treniruotis, gerinti žaidimą. Smagu, jog renkasi daugiau žmonių ir formuojasi šioks toks pastoviai besilankančiųjų branduolys. Ateityje sau keliame tikslą pakeisti buvusią Socialinių mokslų fakulteto komandą bei garsinti Klaipėdos Universiteto vardą.“ Gabrielius tikisi, jog trečiadieninis krepšinio mėgėjų susitikimas taps savotiška tradicija ir susibūrusi komanda ims rimtai siekti užsibrėžtų tikslų.

Norintys pažaisti krepšinį ir atsipalaiduoti draugiškoje kompanijoje po paskaitų kiekvieną trečiadienį nuo 19:30 yra laukiami Socialinių mokslų fakulteto sporto salėje!!!!

SŽ-14 grupė,  Mantas Kijauskas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: