Žurnaliados foto konkurso nugalėtojai


Konkurse nugalėjo M. Drąsučio atsiųsta nuotrauka

Konkurse nugalėjo M. Drąsučio atsiųsta nuotrauka

III kurso žurnalistikos studentai 2015 metų lapkričio 20-tą dieną paskelbtame foto konkurse dalinosi fotografijomis bei įspūdžiais iš praktikos vietos. Šį antradienį, gruodžio 1-ąją dieną, apdovanoti pagal konkurso taisykles išrinkti nugalėtojai. „Sociumas“ facebook paskyroje visą savaitę skaitytojai galėjo rinkti jiems labiausiai patikusią  nuotrauką, bei įdomiausią nuotraukos aprašymą. Praktikoje dalyvavę studentai konkursui pristatė aštuonias fotografijas, konkurso sąlygas atitiko septynios. „Sociumas“ facebook draugų išrinkti trys nugalėtojai apdovanoti prizais su Klaipėdos universiteto simbolika.

1-oji vieta už įdomiausią ir daugiausiai „Like” paspaudimų gavusią nuotrauką atiteko Mindaugui Drąsučiui, kuris surinko daugiausia  “Like” paspaudimų. Geriausio komentaro titulą laimėjo IV kurso žurnalistikos studentė Gerda Petravičiūtė, kurios nuotrauka patiko nemažam kiekiui balsavusiųjų, bei buvo apibūdinta nuoširdžiai ir iš širdies. Na, o trečiąją vietą laimėjo Daumantė Vagnoriūtė už taip pat nemažą „Like“ paspaudimų skaičių ir puikų nuotraukos aprašymą.

Apibendrindama rezultatus, dėstytoja D. Janavičienė pažymėjo, kad konkurso metu „Sociumas“ facebook profilis labai pagyvėjo ir sulaukė virš 2000 peržiūrų. Deja, balsuojančių aktyvumas nebuvo didelis. Konkursą organizavusi Virginija Sereikaitė išreiškė nusistebėjimą pačių studentų negausiu įsitraukimu į konkursą.

Nugalėtojai užėmę pirmąsias vietas gavo atmintines, pakabukus ant rakto ir kitus suvenyrus su Klaipėdos universiteto simbolika. Visi konkurso dalyviai apdovanoti KU SMF 20-mečiui skirtu jubiliejiniu leidiniu.

Nuoširdžiai sveikiname laimėtojus ir ateityje tikimės aktyvesnio dalyvavimo.

Vilija Gapšytė, SŽ13 grupė

Gerdos Petravičiūtės atsiųsta nuotrauka laimėjo 2 vietą

Gerdos Petravičiūtės atsiųsta nuotrauka laimėjo 2 vietą

3 vietą laimėjusi nuotrauka, atsuiųsta D. Vagnoriūtės

3 vietą laimėjusi nuotrauka, atsuiųsta D. Vagnoriūtės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: