Profesoriai Frankas Barnas ir Marie Elliott iš Valdosta universiteto (JAV) su KU studentais kurs dokumentinį filmą


prof. Fr. Barnas ir prof. M. Elliott. Archyvo nuotr.

prof. Fr. Barnas ir prof. M. Elliott. Archyvo nuotr.

2015 metų rugsėjo mėnesį Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto Komunikacijų katedroje dirbs profesoriai iš Jungtinių Amerikos valstijų Valdosta valstybinio universiteto Frankas Barnas ir Marie Elliott. Darbo vizito metu planuojama sukurti dokumentinį filmą apie Juodkrantėje vykstančias rudens lygiadienio tradicijas ir Raganų kalno ekspoziciją. Filmas kuriamas bendradarbiaujant su KU Medijų laboratorija. Kūrybinėje grupėje dirbs ir praktiką atliekantys KU žurnalistikos studentai. Sudarytos galimybės savanoriškos praktikos pagrindais prie kūrėjų prisijungti medijų ir komunikacijos magistrantams.

Valdosta universitete Frankas Barnas dėsto profesinius žurnalistikos dalykus, jis yra Akademinės žurnalistų bendruomenės prezidentas. Profesorius turi ilgametę darbo televizijoje patirtį ir glaudžiai bendradarbiauja su vietine televizija, apjungdamas žurnalistikos studijas ir praktikavimąsi darbo vietose. 2013-2014 studijų metais Frankas Barnas Klaipėdos universitete dėstė bakalauro ir magistro studijų studentams, nuo 2014 metų jis nuotolinių studijų būdu dėsto medijų ir komunikacijos magistrantams.

Profesorė Marie Elliott yra Valdosta valstybinio universiteto „Žiniasklaidos“ (Mass Media) programos kuratorė, Televizinės edukacijos asociacijos kūrybinio scenarijų konkurso pirmininkė.

Profesorių darbo vizitas yra finansuojamas Fulbrighto mokslo ir studijų fondo (JAV) ir dalinai kofinansuojamas Šernų šeimos fondo lėšomis, skirtomis atvykstančių dėstytojų vizitams į Klaipėdos universitetą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: