INOVACIJŲ VADYBININKAI TARIA „AČIŪ“ IR KELIA SPARNUS


Vadybos katedros dėstytojai, Inovacijų vadybos programos kūrėjai. Nuotrauka iš katedros archyvo

Vadybos katedros dėstytojai, Inovacijų vadybos programos kūrėjai. Nuotrauka iš katedros archyvo

Didžiuojamės studijų metu turėję galimybę ne tik prisidėti prie šalies ūkiui svarbių tyrimų vystymo, bet ir įgiję puikių profesinių įgūdžių, kurie mums suteikė galimybę pasitikėti savo jėgomis, rengiant tyrimus ir suprasti, kad mums pasiseks, jei nuolat stengsimės tobulėti, nebijosime klysti, planuosime, organizuosime ir plėtosime savo idėjas, kursime inovacijas.

2013 metais Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto Vadybos katedroje parengta nauja magistrantūros studijų programa – “Inovacijų vadyba“, sėkminga ir produktyvi: šiandien į Lietuvos darbo rinką įsiliejo 21 kvalifikuotas inovacijų vadybos specialistas, išmanantis ir gebantis taikyti mokslinių tyrimų metodus inovacinių procesų valdymo, finansų paieškos, rinkodaros, teisinės apsaugos, technologinių naujovių srityse.

Pusantrų metų trukusios studijos buvo kupinos iššūkių, nes organizuoti idėjų generavimo procesą ir atitikti šiuolaikinės sparčios globalizacijos tendencijų poreikius geba ne kiekvienas magistrantūros absolventas. Todėl baigusieji inovacijos vadybos studijas dėkoja trijų skirtingų sričių (vadybos, teisės ir technologijų) dėstytojams iš Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto, Jūrų technikos fakulteto ir Mykolo Romerio universiteto, nes jų dėka nuo šiandien, įgiję magistro diplomus, absolventai galės karjeros siekti kaip inovacijų projektų, skyrių, įmonių vadovai, projektuotojai į technologijas orientuotose organizacijose, tyrėjai ir dėstytojai mokslo ir mokymo įstaigose, ekspertai, konsultantai.

Studentai dėkoja Vadybos katedros vedėjui prof. dr. Rimantui Stašiui, Inovacijų vadybos studijų programos rengėjams, dėstytojams, perteikusiems žinias ir išugdžiusiems gebėjimą suderinti mokslą su verslu. Studijų metų jie nebraižė studijų ir tyrimų gairių suabsoliutintu taktiškumu, o skatino ir ugdė kūrybiškumą inovatyvumo aspektu, laikėsi familiarumo ir tapo idėjų kolegomis. Laiką, praleistą šių studijų metu, įvardijame buvus ypatingą, nes dabar eisime tiesiai ir su nuoširdžiu džiaugsmu prisiminsime šį tinkamą pasirinkimą.

Tad mes, dėka Jūsų, keliame sparnus! Dėkojame Jums.

 

Pagarbiai,

SMIV-13101 grupės studentai,

Inovacijų vadybos magistro studijų pirmieji absolventai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: