Kviečiame dalyvauti studentų mokslinėje konferencijoje „Gerovės visuomenės formavimo socialiniai veiksniai Lietuvoje ir pasaulyje: patirtis ir įžvalgos“


SMF Studentų mokslinė konferencija

2015 m. studentų konferencijos tematika siejama su Lietuvos Nepriklausomybės 25-čiu. Konferencija skiriama aktualių Lietuvai socialinių mokslų klausimų ir problemų svarstymui, vertinimui bei tyrimui Europos ir viso pasaulio mastu.

Konferencijos tikslas – skatinti socialinių mokslų studentų tarpdisciplininį bendradarbiavimą tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu.

Konferencijos metu siekiama suburti įvairių socialinių mokslų ir disciplinų studentus tam, kad socialinių mokslų specifika, aktualiausios jų problemos ir galimi iššūkiai būtų nagrinėjami iš įvairių perspektyvų – politinės, ekonominės, kultūrinės, geografinės komunikacinės ir kt. Toks tematikos pasirinkimas suteiktų pagrindą tarpdisciplininiam bendravimui bei supažindintų studentus su problemomis, kurios yra aktualios kitas specialybes bei institucijas atstovaujantiems kolegoms.

Pasirinktas konferencijos formatas padeda aktyviau įtraukti studentus į mokslinę veiklą, formuoti mokslinio darbo įgūdžius, skatinti savarankišką bei analitinį mąstymą, užtikrinti glaudesnį bei efektyvesnį studentų ir dėstytojų bendradarbiavimą.

Konferencija vyks 2015 m. balandžio 23 d. (ketvirtadienį). Apie tikslų konferencijos laiką ir vietą kiekvienas užsiregistravęs bus informuojamas asmeniškai (registracijos metu nurodytu el. pašto adresu).

Dalyvių registracija vyks iki 2015 m. balandžio 16d. 15 val. Prašome užpildyti registracijos formą adresu http://www.ku.lt/smf/mokslas/konferencijos-conferences/studentu-moksline-konferencija/registracijos-forma/.

Straipsnio tekstai (popierinis ir elektroninis variantai) su mokslinio vadovo rekomendacija pateikiami prieš konferenciją ne vėliau 2015 m. balandžio 16 d. 15 val. Straipsnius siusti el. paštu erikazuperkiene@gmail.com.

Visi straipsniai, atitinkantys akademinius ir mokslinius reikalavimus, bus spausdinami konferencijos straipsnių rinktinėje. Reikalavimai_straipsniams_2015

Konferencijos reglamentas:

  • Konferencijos darbotvarkė bus sudaroma atsižvelgiant į užsiregistravusių asmenų kiekį ir jų pranešimų tematiką.
  • Maksimali pranešimo trukmė – 10 minučių.
  • Kiekvienos sekcijos pabaigoje numatoma bendra dalyvių diskusija svarstytais klausimais bei nagrinėtomis problemomis.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į:

Erika Župerkienė
Mokslo, tarptautinių ryšių ir plėtros prodekanė
Minijos g. 153, 93185 Klaipėda
Kab. nr. 203
Tel. (8 46) 39 86 54
El. paštas erikazuperkiene@gmail.com
Jelena Bogatova
Projektų vadybininkė
Minijos g. 153, 93185 Klaipėda
Kab. nr. 138
Tel. (8 46) 39 85 93
El. paštas j.bogatova@gmail.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: