Žvilgsnis į kito miesto studentų atstovybę


     Apie Klaipėdos studentų sąjungą, jos atstovybes bei kitas Klaipėdos universiteto organizacijas žinome iš tiesų nemažai. Tačiau kuo gyvena kitų miestų studentų atstovybės? Viena aktyviausių Kauno technologijos universiteto informatikos fakulteto studentų atstovybių “InfoSA”. Pasakojimas apie ją padės pažinti ne tik Klaipėdos, bet ir kito Lietuvos miesto studentų gyvenimą.

 

“`InfoSA” skaičiuoja ne vienerius veiklos metus

Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto studentų atstovybė “InfoSA” savo veiklą pradėjo net prieš du dešimtmečius, dar 1994 metais. Dabar ši organizacija  vienija nemažą būrį, tiek atstovybės veiklos neapleidžiančiųjų senųjų, tiek ir iniciatyvių naujųjų narių. Šiuo metu svarbiausias “InfoSA” tikslas – užtikrinti akademinę ir socialinę studentų gerovę. Kadangi kalbam apie Informatikos fakulteto atstovybę, be socialinės veiklos studentų labui, jai išskirtinai rūpi informacinės visuomenės plėtra. Šiuo tikslu vykdomi specialūs projektai.

Vykdomos veiklos

Kaip ir Klaipėdos universiteto studentų sąjunga, taip ir Kauno technologijos universiteto studentų atstovybė “InfoSA” vykdo įvairius projektus. Tai ir pažintinės pirmakursių stovyklos ar ekskursijos, “Apvalieji stalai”, skirti studentų ir dėstytojų komunikacijai vystyti ir konferencijos bei socialinės akcijos. Dėl vieno renginio  ši studentų atstovybė yra pagarsėjusi visoje Lietuvoje. Tai – vienas didžiausių informacinių technologijų festivalių šalyje “InfoShow”.

“InfoShow” – vienas žymiausių studentiškų festivalių

Festivalis “InfoShow”, kaip ir pati “InfoSA”  Vyksta kiekvieną pavasarį, jau 12 metų iš eilės.  “Festivalis “InfoShow” jau yra tapęs tradicija, kiekvienais metais jame sulaukiame vis daugiau dalyvių. Jo metu siūlome apsilankyti ne tik visiems puikiai žinomuose renginiuose, tačiau stengiamės į festivalį įtraukti ir naujų veiklų. Tai puiki vieta  tobulėti ir pasinerianr į studentiškų pramogų šėlsmą.” – pasakojo studentė ir 2014 metų festivalio “InfoShow” koordinatorė Paulina Raziūnaitė. Kiekvienais metais festivalis trunka kone savaitę, kurios metuvisi dalyviai tikrai gali pasirinkti sau įdomias veiklas. Vieni žymiausių “InfoShow” renginių yra “Barų vakaras”, siūlantis studentams iš visos Lietuvos pamatyti Kauno miesto naktinį gyvenimą, “Anime Nights”, supažindinantis su Japonijos kultūra bei didžiausias Lietuvoje elektroninio sporto vakarėlis “Lan  party”, kuris sulaukia dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių.

Studentų atstovybės – vieta bendruomeniškumo skatinimui

Savo veikla studentų atstovybė sulaukia didelio susidomėjimo, jos nariai kaupia neįkainojamas žinias ateičiai, dalyvauja veikloje, pasitarnaujančioje ne tik patiems studentams, bet ir aplinkiniams žmonėms, stiprina tarpusavio santykius. Šis siekis svarbus ne tik “InfosSA” atstovybei, tačiau ir Klaipėdos studentų sąjungos ar visų kitų Lietuvos universitetuose veikiančių studentų bendruomenių veikloje.

 

Fausta Kalinauskaitė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: