Mėgsti rankdarbius? Iš to galima ir užsidirbti!!!


Dekoracija gimtadieniui. K. Streckienės nuotrauka

Dekoracija gimtadieniui. K. Streckienės nuotrauka

Gyvenime nutinka visaip,- juk kartais  bet kokios pastangos rasti darbą, tampa bevaisės. Jaunam žmogui pinigai ne tik reikalingi, jie – būtini, juk jaunystėj visi nori gyventi pilnavertiškai. Tačiau ką daryti tuomet, kai niekaip nerandi darbo, o pinigų žūtbūt reikia?

Išeitis yra!  Papildomi pinigai į jūsų kišenę gali įkristi derinant  laisvalaikį ir tuo pačiu metu užsiimant savo mėgstama veikla – pavyzdžiui,, prekyba, ar individualių paslaugų teikimu.  Štai keletas pavyzdžių, – kokie nesudėtingi užsiėmimai gali atnešti papildomų pajamų.

  1. Rankdarbiai. Jeigu mėgstate nerti, megzti, siuvinėti ir t.t. , iš to galite uždirbti nemažus pinigus. Tokių rankomis pagamintų daiktų paklausa šiuo metu gana didelė.
  2. Maisto gaminimas. Jeigu mokate skaniai gaminti ir iš savo draugų bei artimųjų rato nuolat sulaukiate komplimentų, – ruoškite maistą pardavimui. Dauguma žmonių tiesiog neturi laiko skaniai ir sveikai pasiruoši maisto, o įmonėse, baruose ar kavinėse už tai tenka pakloti nemažus pinigus. Šiuo metu populiariausi yra vieno kąsnio užkandžiai ,sumuštiniai, keksiukai, sausainiai, – juk artėja švenčių metas
  3. Pardavimas. Internete yra ne vienas tinklalapis, socialiniuose tinkluose, – įvairios grupės, kuriose galima nemokamai sukelti savo nebenešiojamus, nebepatinkančius ir netinkančius rūbus, daiktus, aksesuarus, kas gali atnešti papildomų pajamų.

4.Kūryba. Jeigu mokate piešti, pardavinėkite savo paslaugas siūlydami porterus, paveikslus ir pan., jeigu mėgstate kurti, kurkite, gaminkite orginalias dovanas, dekupažo dėžutes, papuošalus, papuošimus šventėms,  gimtadieniams, vestuvėms  ir t.t. Juk visa tai galima atlikti namuose, per internetą!

  1. Kalendoriaus lapeliai. Šiuo metu labai populiaru Gimimo ar šiaip svarbios datos proga dovanoti gražiai įrėmintą kalendoriaus lapelį su reikšminga data. . Sudėtinga gauti ankstesniolaikotarpio kalendorių lapukus. Paklauskite savo senelių, gal jie turės senų kalendorių, ir iš to galėsite užsidirbti. Vieno lapelio kaina svyruoja nuo 5 iki 30 litų.
  2. Tarpininkavimas. Dauguma žmonių internetu iš užsienio perka rūbus, daiktus, aksesuarus ir parduoda juos Lietuvoje užsidėdami antkainį. Turbūt pagalvosite, kad šia veikla užsiimti neapsimoka, nes tokių pardavėjų labai daug, tačiau užsidėjus mažesnį antakinį, pirkėjų visada atsiras.
  3. Fotografijų pardavimas. Internete galima rasti kelis tinklalapius, kuriuose galima kelti savo darytas fotografijas ir už jas gauti pinigų. Žinoma, rimtesni tinklalapiai registruojantis prašo įkelti dešimt Jūsų nuomone geriausių savo darytų fotografijų, pagal kurias tinklapio administratoriai sprendžia, ar suteikti jums leidimą kelti savo fotografijas. Bet koks pasitenkinimas apima, jei taip įvyksta, kad ir ne iš karto!!

Išvardinti variantai tėra vieninteliai pavyzdžiai, kaip galima pradėti uždirbti pinigus patiems. Geriausia, kai beskaitant patiems kils kūrybingų idėjųkokia veikla jums gali teikti ne tik malonumą, bet ir finansinę naudą. Tiesa,  nereikėtų pamiršti, kad bet kokia individuali veikla pradžioje reikalauja šiek tiek investicijų, tačiau, būnant sumaniam, – tai greit astiperka.

Kornelija Streckienė

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: