„Pyragų dienos“ lėšos – senelių globos namams


Ekonomikos studentės Sigutė Šarpnickaitė ir Evelina Jasaitė. SMF SA nuotrauka

Ekonomikos studentės Sigutė Šarpnickaitė ir Evelina Jasaitė. SMF SA nuotrauka

Artėjant šventėms, Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto fojė nuo pat ryto kvepėjo pyragais. Jau tradicija tapęs renginys „Pyragų diena“ vakar kvietė fakulteto bendruomenę vaišintis studentų iškeptais pyragais, o surinktas lėšas organizatoriai žada skirti tiems, kam labiausiai jų reikia šiandien. Akcija, kaip įprasta, vyko fakulteto fojė pirmame aukšte.

Prieš dvejus metus gimusi idėja surengti „Pyragų dieną“ tampa vis populiaresnė. Šiemet prie padengto stalo pyragais prekiavo ekonomikos studentės Sigutė Šarpnickaitė ir Evelina Jasaitė. Pasak merginų, ši akcija naudinga, nes padedama tiems, kuriems iš tikrųjų reikia pagalbos. Pirmaisiais akcijos metais dėstytojai ir studentai aukojo pinigus onkologine liga sergančiai mergaitei. Praeitais metais, – Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, kurių administracija nurodė, ko vaikams reikia, ir SMF atstovybė už suaukotus pinigus nupirko bei nunešė dovanas į vietą. Šiemet planuojama surinktas aukas skirti vieniems iš Klaipėdoje veikiančių senelių globos namų.

Gerumui ribų nėra

Socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės narė Karolina pasakojo, kad kasmet sulaukia vis daugiau įsijungiančių į šią gerumo akciją. „Norime padėti tiems, kuriems tikrai to reikia. Stengiuosi ir pati prisidėti aukodama. Šiemet bendradarbiaujame su Raudonuoju kryžiumi ir tikimės, kad pavyks padėti senelių globos namams.“ Užpraeitais metais „Pyragų dieną“ buvo surinkti 500lt, pernai 400lt. Socialinių mokslų fakulteto atstovybė tikisi, kad ir šiemet pavyks surinkti maždaug tiek pat aukų.

Socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės pirmininkė Rita Matuzaitė džiaugiasi, kad pavyksta organizuoti šią akciją fakultete. Ji kviečia visus prisijungti prie gražios šventės. Juk reikia tiek nedaug, kad padėti kitam. Nebūtina laukti ypatingos progos, bet kada galima nuvažiuoti į senelių ar vaikų globos namus ir pasidalinti savo dėmesiu, nuvežti dovanėlių. Prie šios, „Pyragų dienos“, akcijos prisijungė ir Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto prof. dr. Daiva Janavičienė. Įsigijusi pyragų, sakė : „Jie tikrai labai skanūs. Šaunuoliai studentai. Malonu, kad čia galėjau prisidėti prie paramos senelių namams.“

Gabrielė Sabaliauskaitė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: